Sklep divers24

MAGAZYN – kup prenumeratę na rok 2019

W każdym numerze naszego magazynu czeka na Was mnóstwo interesujących materiałów tekstowych i zdjęciowych. Magazyn powstał z myślą, by zatrzymać i zgromadzić najciekawsze treści, które przez tempo życia umykają nam bardzo łatwo. Mamy nadzieję na dobrą lekturę, która zainspiruje, a może nawet poszerzy wiedzę. Drugi numer już jest, co w nim znajdziesz? Dużo dobrego materiału. Będzie o zanurzeniach na jednym oddechu i na zamkniętym obiegu. Dowiemy się dlaczego jedna z jaskiń Morza Śródziemnego nazywa się jaskinią słonia. Znajdziecie opis różnego sprzętu do nurkowania. Znajdziemy się między innymi w Tatrach, Meksyku, Hiszpanii … Będą oczywiście wraki … i dużo, dużo więcej o nurkowaniu i nie tylko.

magazyn divers24 o nurkowaniu wiemy więcej

Książki

DIVERS24 to przede wszystkim misja – popularyzowanie nurkowania i dostarczane wiedzy o nim. Dlatego w naszym sklepie nie mogło zabraknąć książek o tematyce nurkowej. Oprócz wspierania poszczególnych wydawnictw na płaszczyźnie promocyjnej, chcemy również by wartościowe pozycje były jak najbardziej dostępne dla naszych czytelników.

klingert książka o nurkowaniu

 

Zegarki nurkowe

Temat zegarków nurkowych tzw. diverów, to nierozerwalna część naszego ukochanego sportu. Zegarki zawsze były obecne w nurkowaniu i rozwiały się razem z nim, by dostosować się do zmieniających się realiów i wymagań. Oprócz swojej praktycznej funkcji, posiadają niewątpliwy urok i unikalną estetykę, która skradła serce niejednego nurka.

zegarki chriss benz nurkowe